Канати нержавіючі

Актуальність

Канати сталеві нержавіючі — це часто використовувані метизи для переміщення різних вантажів. Сфера їх застосування не обмежується землерийних, будівельних і вантажопідйомним устаткуванням. Такі канати із сталі використовуються найчастіше в автомобілях (трос), в техніці добувають і нафтопереробних галузей, а також у водному транспорті. Особливо затребуваний канат нержавіючий 12Х18Н10Т (ГОСТ 2172−80).

Процентний склад 12Х18Н10Т

C Cr Fe Mn Ni P S Si Ti
≤0,12 17−19 Осн. ≤2 9−10,5 ≤0,035 ≤0,02 ≤0,8 5·С-0,8

Сортамент

Якщо говорити про види канатів, то їх безліч, і діляться вони по цілому ряду параметрів. Необхідно самим ретельним чином вивчити маркування, яка таїть у собі інформацію про формі площі зрізу, включаючи переріз самих елементів, про механічних і міцнісних властивостей використовуваної поволоки, про її покритті. Також маркування входить параметр призначення каната. Перш ніж купити нержавіючі канати, важливо уточнити у продавця не тільки його ціну, але і ступінь крутимости, матеріал сердечника, напрямок завивки каната та його складових, а також спосіб і точність виготовлення.

Спеціальні канати відносяться до відповідальним і досить складним видам виробів з дроту, що позначається на їх ціні. На сьогоднішній день виготовляється величезна кількість конструкцій різних типів і форми площі зрізу. Також даний виріб металопрокату відрізняється за своїм фізичним, а також механічними властивостями, які залежать від використовуваних дротів і сталевих сердечників. Крім того, і призначення у продукції теж буває різне, наприклад, металевий трос буває несучих, тягових, підйомним, сполучною і армуючим.

Канати для спеціальних умов ТУ 14−4-278−73 широко використовуються як конструкційні елементи вантажопідіймальних механізмів та інших видів машинобудівного та видобувного обладнання. Існують канати авіаційні, буксирувальні навантаження і так далі. Широко використовують нержавіючі канати атомні станції, так само затребувані канати ТЕС, виготовлені згідно з ТУ 14−4-278−73.

Ціна на спец канати цілком і повністю залежить від призначення експлуатації даного металопрокату, який також залежить від властивостей використовуваних матеріалів (дроту). Саме вони визначають вид і рівень навантажень, які можуть витримати нерж. канати із сталі. У виробництві канатів із сталі використовують складну технологію виготовлення, що передбачають високий рівень небезпеки.

Поставка

Поставляємо сертифікований сталеві канати на вигідних умовах. Документація включає повну інформацію по експлуатаційним якостям продукції. На нашому складі представлений широкий вибір виробів для масштабних виробництв. Ми також співпрацюємо з роздрібними покупцями. Високий рівень сервісу, відповідність продукції ГОСТ і міжнародним стандартам якості, оперативність обслуговування є обличчям нашої компанії. Сьогодні є можливість придбати канати нержавіючі 2172−80, який поставляється товщиною від 1,6 мм до 9,6 мм. Великий асортимент представленої продукції, що відповідає вітчизняним і іноземним стандартам.

Купити за вигідною ціною

Компанія Evek GmbH надає своїм клієнтам необмежений вибір металопродукції найвищої якості за конкурентною ціною. Якщо ви не впевнені у виборі, до ваших послуг досвідчені менеджери, які завжди на зв’язку і готові надати консультативну допомогу. Зробивши замовлення через Інтернет, Ви отримаєте товар у найкоротший термін .