Нікелеві сплави

Купити нікелеві сплави за доступною ціною від постачальника Evek GmbH

актуальність

Чистий нікель, без будь-яких додаткових присадок незамінний у вузлах опору. Сплави на основі нікелю цінних мають ряд цінних особливостей, які залежать від елементів входять до складу. Такими легуючими компонентами можуть бути хром, кремній, марганець, молібден, ванадій, титан і ін Наприклад, мідь, самим позитивним чином впливає на загальні характеристики одержуваного сплаву і розширює спектр застосування готового матеріалу. Вона надає матеріалу більш високу технологічність і електричну провідність, так як чистий нікель відрізняється тугоплавкостью і значним опором. Сплав на основі нікелю та міді з додаванням марганцю і заліза — мельхіор. Він відомий як метал для виготовлення столового срібла, але сьогодні його також широко використовують для створення допоміжних елементів електронних приладів. Нікелеві сплави широко використовуються в таких сферах виробництва як:

— суднобудівна галузь;

— виробництво медичного обладнання та інструментарію;

— радіотехніка;

— карбування монет. Цей факт дуже показовий, оскільки він вказує на цінність матеріалу і його затребуваність в економіці сучасного ринку;

— столові прибори і посуд. Згідно СНИП нікелеві сплави оптимальні для використання в побуті, так як не виділяє шкідливих речовин, не піддаються корозії при дії органічних кислот.

переваги

— стійкість до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, що руйнують переважна більшість сплавів;

— високі показники опору до електричного струму змінного і постійного типу;

— підвищені міцнісні якості;

— жароміцність при температурних показниках гранично допустимих для металу даного типу.

виробництво

Процес виробництва нормує Держстандарт. Сплави повинні строго відповідати нормативам, що виражається в суворій процентному співвідношенні складових компонентів якісно впливають на кінцеву продукцію. Згідно нормативної документації визначається область застосування і цільове використання переваг, якими наділені жароміцні нікелеві сплави, що сприяє отриманню якісного кінцевого продукту.

поставка

Собівартість нікелевих сплавів залежить від змісту основних і додаткових компонентів, склад яких відображено у маркуванні придбаного промислового продукту. Сьогоднішні ціни на нікель встановлюються після відстеження реакції ринку споживачів на пропозиції виробників, що вельми показовим чином позначається на розглянутому аспекті.

купити за конкурентною ціною

На складі Evek GmbH представлений широкий асортимент жароміцних матеріалів. Поставляємо сертифіковану продукцію з нікелю і його сплавів. Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому завжди готові допомогти з оптимальним вибором. До ваших послуг досвідчені менеджери-консультанти. Якість продукції гарантується суворим дотриманням норм виробництва. Виконання замовлень займає мінімальний час. Оптовим клієнтам надаються знижки.