Низьколегована конструкційна сталь для зварних конструкцій

Компанія Evek GmbH пропонує купити в будь-якому асортименті марок і сортаменту низьколеговану конструкційну сталь для виробництва зварних конструкцій. Діють вигідні ціни від виробника, забезпечується оперативна доставка прокату в будь-яку точку, вказаною замовником.

Склад

Низьколеговані конструкційні сталі, призначені для виготовлення зварних конструкцій, в країнах СНД випускаються відповідно до вимог ДСТУ 5058. Їх характерними особливостями є:

  • Низьке процентне зміст вуглецю (не більше 0,15%);
  • Наявність марганцю в кількості 0,8…1,80%;
  • Обмеження неметалевих домішок (фосфору і сірки) — не більше 0,035%;
  • Обов’язкова присутність нікелю і міді (не більше 0,30%).

Кількість кремнію варіюється в залежності від марки матеріалу: від 0,17…0,37% для сталі 09Г2, до 0,50…0,80% — для сталі 09Г2С.

Зарубіжними аналогами будівельних сталей ДСТУ 5058 є: в Європі — сталь 17Mn4, яка проводиться Німеччині за стандартами DIN, а також сталі марок А515/516 Gr.70, які випускаються американськими сталеплавильними компаніями.

Купити низьколеговану конструкційну будівельну сталь за ціною від виробника пропонує компанія Evek GmbH. Постачальник забезпечує суворе дотримання асортименту продукції, що поставляється, і її оперативну доставку за адресою, вказаною замовником.

Властивості

В залежності від свого хімічного складу (при звичайних температурах застосування) низьколеговані конструкційні сталі для зварних конструкцій володіють наступними механічними характеристиками:

  • Межею тимчасового опору при розтягуванні — 470…670 МПа;
  • Межею текучості, МПа — 380…520 МПа;
  • Твердість по Брінеллю — 165…200 НВ.

З підвищенням температури міцнісні характеристики знижуються, а здатність сталей до пластичної деформації зростає.

Купити прокат низьколегованих конструкційних сталей для зварних конструкцій в широкому асортименті марок і профілів пропонує компанія Evek GmbH. Ціни — від виробника. Постачальник гарантує оперативну доставку продукції в будь-який пункт, обумовлений замовником.