Про компанію

Compliance with delivery terms and conditions

"Електровек-Сталь" - велика металоторговельна компанія. Асортимент включає нержавіючу сталь, кольорові метали, нікелеві сталі, тугоплавкі та рідкісні метали і, звичайно ж, труби. Ми намагаємося бути ближче до клієнта. Для зручності наших партнерів ми створили віртуальні офіси у Великобританії, США та Польщі з прямими номерами телефонів.

Чому нас обрали?

  • Склади продукції в Німеччині та Україні забезпечують максимально швидку доставку
  • Вся реалізована продукція сертифікована та відповідає усім міжнародним стандартам якості
  • Географія експорту охоплює понад 20 країн на 3 континентах

Ми намагаємося розвивати виробництво безшовних труб з нержавіючої сталі, легованих труб та труб зі спеціальних металів. Налагоджено виробництво низькосортних безшовних труб з нержавіючої сталі. У найближчому майбутньому ми будемо інтенсивно просувати галузь виробництва та складування труб.

Компанія постійно зростає і розвивається. Збільшується асортимент на складах, наявність на складі, кількість персоналу та географія продажів. Ми прагнемо постійно вдосконалювати, систематизувати та спрощувати робочі процеси. Кожна поставка та внутрішня задача має бути виконана якнайкраще. Адже найкраща реклама - це задоволені клієнти, партнери та постачальники. Ми також намагаємося співпрацювати з якомога більшою кількістю компаній і мати тільки друзів, а не конкурентів.

Ми плануємо вирости у велику виробничо-торговельну компанію. Це буде досягнуто завдяки постійному вдосконаленню продукції, її переробки, впровадженню нових високотехнологічних процесів у постачанні та висококласній роботі персоналу.