Widerrufsbelehrung

Право на відгук

Споживачі мають право відмовити протягом тридцяти днів.

Право на відгук

Ви маєте право відмовитись від цього договору протягом тридцяти днів без пояснення причин. Строк скасування складає тридцять днів з дня, коли ви або зазначена вами третя особа, яка не є перевізником, вступили у володіння останнім товаром.

Щоб скористатися своїм правом на відмову, ви повинні повідомити нас (EVEK GmbH, Neckarstr. 39, 45478 Mülheim an der Ruhr, Germany, evek@evek.de, телефон: +49 2083 7629800) за допомогою чіткої заяви (наприклад, лист, надісланий по поштою або електронною поштою), що інформує вас про ваше рішення вийти з цього договору. Ви можете використовувати зразок форми відмови, що додається, хоча це не є обов'язковим.

Щоб зберегти період скасування, достатньо, щоб ви надіслали повідомлення про здійснення вами права на скасування до закінчення терміну скасування.

Наслідки відкликання

Якщо ви розірватимете цей договір, ми повернемо вам всі отримані від вас платежі, включаючи витрати на доставку (за винятком будь-яких додаткових витрат, що виникають в результаті вибору вами способу доставки, відмінного від найдешевшого стандартного способу доставки, який ми пропонуємо), які підлягають негайному відшкодуванню і не пізніше чотирнадцяти днів з дня отримання нами повідомлення про ваше розірвання цього договору. Для цього погашення ми використовуємо той самий метод оплати, який ви використовували для вихідної транзакції, якщо з вами не було прямо погоджено інше; ні за яких обставин з вас не стягуватимуться будь-які комісії внаслідок цього погашення. Ми можемо відмовити у виплаті до тих пір, поки ми не отримаємо товар назад або поки ви не надасте доказів того, що ви відправили товар назад, залежно від того, що настане раніше.

Ви повинні повернути або передати нам товар негайно і в будь-якому разі не пізніше чотирнадцяти днів з дня, коли ви повідомите нам про відмову від цього договору. Термін вважається дотриманим, якщо ви відправите товар до закінчення чотирнадцятиденного терміну. Ви несете прямі витрати на повернення товару, який зазвичай можна повернути поштою. Ми несемо витрати на повернення товарів, які не можуть бути повернені звичайною поштою через їх характер. Ви несете відповідальність за будь-яку втрату вартості товару лише в тому випадку, якщо ця втрата вартості викликана зверненням, відмінним від того, що необхідне для встановлення характеру, характеристик та функціонування товару.

Зразок форми відмови

(Якщо ви хочете розірвати договір, заповніть цю форму та відправте її назад.)

– До компанії EVEK GmbH, Neckarstr. 39, 45478 Мюльхайм-ан-дер-Рур, Німеччина, evek@evek.de

– Я/ми (*) цим анулюємо укладений мною/нами (*) договір на придбання наступних

Товари (*)/надання наступної послуги (*)

– Замовлено (*)/отримано (*)

– Ім'я споживача(ів)

– Адреса споживача(ів)

– Підпис споживача(ів) (тільки для паперового повідомлення)

- Дата

(*) Видаліть те, що не застосовується.

Евек ГмбХ

серпень 2023 р.