кування титанова

Чеканну формулу «час — гроші", відкриту Генрі Шоу, як не можна краще ілюструє такий продукт металопрокату як кування. Це — виливок, прокувати для надання потрібної форми і для видалення усадочних раковин і тріщин. Час, витрачений на додаткові технологічні операції, дає значний виграш в надійності і рентабельності обладнання.

Переваги титанової поковки

Титанова поковка відрізняється винятковою механічною стійкістю і пружністю при деформаціях, добре переносить втомні навантаження, впливу атмосферної і грунтової вологи, стійка в агресивних середовищах, жароміцний. Вона незамінна в багатьох галузях сучасної промисловості.

недоліки

Значна собівартість титанових виробів пов’язана зі складністю і трудомісткістю отримання цього металу в чистому вигляді, а також зі складністю його обробки. Однак надійність і довговічність таких виробів окупають високу ціну сторицею.

Виготовлення титанової поковки

Є два методи виготовлення поковок: пресуванням (це Молотова поковка, коли метал вільно розташовується на поверхні ковадла) і штампуванням — коли метал деформується в обмежують стінках штампа. Штампування дає більшу точність, а кована поковка — більш міцна і пластична. Міцність титанових сплавів, як і інших металів, залежить не тільки від їх вихідних властивостей, але і від ковальсько-термічних процесів. Важливо контролювати якість виробів в процесі кування. Гарячий титан швидко вступає в хімічну реакцію з киснем, тому в процесі кування він повинен бути захищений від контакту з атмосферними газами: O 2, N 2, а також від контакту з Н 2, С. З титанових штамповок і поковок виробляють диски, вузли, блоки, циліндри, втулки, шестигранники, кола, фланці контурні кільця, профілю та інші форми під замовлення.

застосування

Титанові поковки затребувані в авіаційній промисловості, в аерокосмічній, оборонній, хімічної, нафтопереробної галузі, в машинобудуванні і автомобілебудуванні та ін. Галузях.

Купити за оптимальною ціною

Evek GmbH спеціалізується на СПЕЦСТАЛЬ і рідкісних металах. На складі компанії широкий асортимент високоякісного металопрокату з титанових сплавів, нержавіючої сталі всіх марок, а також кобальтові, нікелеві і алюмінієві сплави. Якість продукції сертифіковане. Ми піклуємося про ефективну цінову політику, тісно співпрацюємо з замовниками для розробки оптимальних планів поставок — це знижує витрати клієнтів, прискорює час доставки і покращує управління запасами. Ми допоможемо Вам з вибором необхідної продукції під замовлення, незалежно від галузі промисловості. Для отримання більш детальної інформації зателефонуйте, або надішліть запит по електронній пошті. Наш сайт.ізвестен клієнтам у всьому світі. На сайті міститься вичерпна інформація про металургійну та сталеливарної галузі.

Додаткові послуги

Додаткові послуги включають: термообробку, спеціальну оздоблювальну, хімічну і машинну обробку — свердління, фрезерування, розсвердлювання, пиляння, нарізування різьблення, точіння, розточування, буріння, дуплексне фрезерування і подвійну дискову шліфування. Послуги порізки: абразивна видима порізка, холодне різання, теплова, плазмова і порошкове, повітряно-дугове поверхнева різання, гидроабразівная і лазерна порізка. Термообробка для поковок включає загартування, отжиг, нормалізацію, темперування, ущільнення поверхні, суб-нульовий отжиг і ін. Реалізація замовлень — в самі стислі терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.