мідний припій

актуальність

Що таке мідний припій, і які можливості він має? Розглянемо припій для мідних труб фірми КАСТОЛІН. Він складається з міді на 93% і фосфору на 7%, має температуру плавлення 715 — 800 ° C. Діаметр труб, що з'єднуються може бути до 2 мм. Ще один припій для міді — мідно-фосфорний припой Харріс 0%. Його використовують для пайки міді або мідних сплавів при високій температурі. Концентрація інгредієнтів в даному сплаві: 92,9% міді до 7,1% фосфору. Наступний припій для міді — це Чемет СП-6, також мідно-фосфорний. Даний припой застосовують для олов’яної бронзи і латуні. Співвідношення компонентів в даному сплаві — приблизно 6% фосфору до 94% міді. Працювати з даними сплавом слід при t ° 760 ° C. Мідний припій Харріс 2% використовується при високотемпературної пайку міді. Температура його плавлення 643 — 788 ° C. Такий припой для міді, як КАСТОЛІН 5280 2% ефективний для пайки міді з присадкою срібла 2%. Температура його плавлення 650−820 ° С.

Чемет П-II 2% представлений наступним складом: мідь 92%, фосфор 6% і срібло 2%. Це припій для міді плавиться при t ° 740 ° C. Його також використовують під час пайки олов’яних і срібних сплавів. Припій для мідних труб моделі КАСТОЛІН 5% моделі 5286 містить 5% срібла і виготовляється в Німеччині. Температура його плавлення 650−810 ° С. П’ятивідсотковий припій для пайки труб Харріс розроблений в США і знаходить своє місце при пайку латуні, мідних сплавів і міді.

Більш універсальний припій для мідних труб — це КАСТОЛІН 5283, який вживається для пайки олов’яної бронзи, міді та латуні. Як черговий варіант можна розглянути припій для пайки труб фірми Харріс 15%. Склад тут буде таким: срібло 15%, фосфор 5% і міді 80%.

Складно вибрати необхідний мідний припій зі списку представлених, але варто витратити час, щоб придбати саме той припій, який необхідний. Щоб краще розібратися в пункті «мідний припій ціна» слід розібратися в якостях того припою, який необхідний для конкретних умов монтажу. Купуючи якісний мідний припій, клієнт забезпечує надійні гарантії якості.

поставка

Поставляємо сертифікований мідний припій за оптимальною ціною. У специфікацію включені дані по процентному складу і експлуатаційними якостями продукції. У нас легко купити оптом будь-які напівфабрикати для масштабних виробництв. Ми також співпрацюємо з роздрібними покупцями. Високий рівень сервісу, відповідність продукції ГОСТ і міжнародним стандартам якості, оперативність обслуговування є обличчям нашої компанії.

Купити за вигідною ціною

Компанія Evek GmbH надає своїм клієнтам необмежений вибір продукції з і кольорових металів найвищої якості за конкурентною ціною. Якщо ви не впевнені у виборі, до ваших послуг досвідчені менеджери, які завжди на зв’язку і готові надати консультативну допомогу. Зробивши у нас замовлення, Ви отримаєте сертифіковану продукцію, відповідну міжнародним стандартам якості в найкоротший термін. Якщо Ви цінуєте свій час, зв’яжіться сьогодні з нашим офісом на Україні, або зробіть замовлення по Інтернету.