Титан

Купити титан за доступною ціною від постовщака Evek GmbH

Загальна характеристика

Титан є легкий сріблястий метал, елемент № 22 IV групи періодичної системи Менделєєва. Відкрито в кінці XVIII століття незалежно один від одного англійцем У. Грегором і німецьким хіміком Клапротом. Уже в той час титан охрестили «металом майбутнього», настільки неординарні якості він демонстрував. Його міцність — на кшталт міцності булату, при цьому він значно легше інших металів, стійкий до корозії і дії агресивних середовищ, легко кується і штампується. Його корозійна стійкість вище, ніж у сплавів благородних металів, а малу питому вагу порівняємо з алюмінієм. Низька повзучість титану аналогічна нержавіючої сталі, а розтяжність і пластичність — на рівні показників міді. Він зберігає свої якості від -250 ° С до t ° червоного розжарювання стали. Виняткова питома міцність, зносостійкість, жаростійкість — зробили його незамінним матеріалом на передньому краї індустрії XXI століття.

фізичні якості

опис позначення
Температура при якій отримані дані характеристики t ° С 20 ° С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1 / Град] 8,2x10−6
Щільність [г / cм3] 4,45
Модуль пружності 1 роду, Е [МПа] x10−5 1,12
Питома теплоємність при 20 ° C З [кДж / (кг · град)] 0,586
Теплопровідність К [Вт / (м · К)] 300,173
Ккоеффіціент теплопровідності), l [Вт / (м · град)] 8,37

виробництво

Основний метод отримання титану — відновлення TiCl4 в умовах високих температур натрієм або магнієм. Гарячий титан легко вступає в реакцію з атмосферними газами, тому основною метою виробничих технологій є зведення до мінімуму контакту гарячого металу з N2, O2, H2. Головним недоліком є дорожнеча і енергоємність процесу. У металознавстві сплави титану мають класифікацію за конфігурації кристалічних решіток: β-стан (у формі куба), α-стан (у формі гексаедр) і α + β (змішане стан). За методом обробки сплави ділять на ливарні і деформуються.

зберігання

Титановий прокат зберігають на критих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та іншого роду пошкоджень.

застосування

На основі титану виробляють сплави для ракетобудування і авіабудування. Легкість і теплостійкість титану дозволяють застосовувати його у виготовленні теплового обладнання. Він затребуваний в кріогенної промисловості, оскільки зберігає високу пластичність і міцність в умовах крайньої холоду. З сплавів титану виробляють найвідповідальніші деталі для кораблебудування, в тому числі корпусу і гребні гвинти підводних судів. Його біологічна інертність дає можливість створювати конструкційні матеріали для відновлювальної хірургії і використовувати в харчовій і фармацевтичній галузі. З титану роблять бронежилети і використовують в сучасному дизайні. Завдяки біологічної інертності, титан служить для створення хірургічних інструментів і протезів.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Evek GmbH» завжди в наявності широкий асортимент високоякісного титанового прокату. Реалізуємо оптом і в роздріб продукцію за оптимальними цінами. Якість гарантується суворим дотриманням стандартів і технології виробництва. У технічну документацію включені дані по хімічному складу виробів, граничному відсотку домішок і механічних якостях. Продукція проходить ультразвуковий контроль на відсутність дефектів. Консультації досвідчених менеджерів допоможуть вам зробити вибір. Реалізація замовлень — в самі стислі терміни. Оптові покупці отримують пільгові знижки.