Новини

змінити період

ВСМПО-АВІСМА взяло участь у виставці «Оборона і захист - 2012»

Верхнесалдінськоє металургійне виробниче об'єднання АВІСМА взяло участь в восьмий міжнародній виставці «Оборона і захист», проведеної на минулому тижні на полігоні «Старатель» (м Нижній Тагіл РФ). Участнікамекспозіціі і гостям заходу корпорація представила ряд виробів з титану ісплавов на його основі.

Виставка «Оборона і захист — 2012», організована Міністерством промисловості іторгівлі Російської Федерації, проходила з 22 по 25 серпня. В її рамках традіціоннодемонстріровалісь зразки поліцейської та військово-інженерної техніки, средстватехніческого забезпечення збройних сил, обладнання, машини і робототехнікаспасательних служб та інші експонати. В цілому на заході билопредставлено близько 2000 одиниць сучасної техніки, продемонстрірованнойпредставітелямі 253 підприємств-учасників експозиції. Виставку відвідало близько 25тисяч чоловік, серед яких чималу частку склали зарубіжні гості з більш ніж 30государств світу.

ВСМПО-АВІСМА — найбільший світовий виробник титану, титанового прокату, заготовок і деталей з «крилатого металу». Організація бере актівнейшееучастіе в постачанні підприємств секторів автомобільної техніки і машинобудування, а також авіакосмічній, енергетичній, хімічній і інших галузей проізводстваізделіямі з титану і сплавів на його основі. Менеджмент корпорації неоднократнозаявлял про важливість публічних заходів для просування послуг і продукціікомпаніі на глобальному ринку і регулярно інвестує кошти в возможностьдемонстраціі власного потенціалу на міжнародних тематичних виставках.

Дивитися всі новини