Новини

змінити період

Турецький уряд затвердив антидемпінговий податок на нержавіючу трубу з Азії

Уряд Туреччини визначилося з розмірами антидемпінгового податку на труби круглого і прямокутного перерізу з нержавіючої сталі, що ввозяться на територію держави з КНР і Тайваню. Зокрема, додаткове імпортне мито для постачальників прокату з цих країн була призначена для товарів, які відповідають митним кодами 7306.61.10.00.00, 7306.40.80.90.00 і 7306.40.20.90.00.

Відповідне розслідування Міністерства економіки Туреччини, контролюючого питання ввезення зарубіжних товарів в країну, було розпочато в квітні минулого року за наполяганням місцевого продуцента нержавіючих труб і профілів — холдингу «Borusan Paslanmaz Boru». Після проведення ряду покладених в таких випадках заходів, відомство ухвалило, що вітчизняні виробники товарів перерахованих вище позицій дійсно потребують захисту від недобросовісної конкуренції та ввело додаткові надбавки до цін демпінгують імпортерів.

Так для нержавійки китайської компанії «Foshan Vinmay Stainless Steel» розмір нової імпортного мита складе 13,82% від вартості товару. Для другого великого постачальника нержавіючої труби з цієї країни — компанії «Foshan Nanhai Qiuxun Stainless Steel Product» — буде нараховуватися додатковий митний збір в розмірі 25,27%. Такий же податок буде стягуватися і з інших імпортерів Піднебесної для продукції згаданих вище категорій.

Що стосується нержавіючих труб і профілів тайванського виробництва, для продукції компаній «Froch Enterprise» і «YC Inox», що ввозиться до Туреччини, додатково буде стягуватися надбавка в 7,98% від вартості прокату. Решта поставки товарів цієї категорії з Тайваню будуть обкладатися антидемпінговим податком в розмірі 14,65% від ціни контракту.

«Турецька сталеливарна промисловість, як і представники галузі з інших країн світу, сьогодні переживає непрості часи. Ми сподіваємося, що введення антидемпінгових мит на продукцію деяких виробників нержавіючого прокату допоможе стабілізувати ситуацію на турецькому сталевому ринку і дозволить місцевим компаніям пережити період економічної скрути з мінімальним стресом «- коментують введення додаткового податку на імпортний трубопрокат представники металургійного бізнесу Туреччини.

Дивитися всі новини