Новини

змінити період

РУСАЛ: техніка для алюмінієвого дивізіону придбана

Об'єднаною компанією РУСАЛ в цілях підвищення продуктивності на що належать нею, було закуплено більше 80 одиниць різної техніки, призначеної для механізації процесів. У минулому році обсяг інвестицій, призначених для розробки, закупівлі і ремонту спеціалізованої техніки для алюмінієвої промисловості, склав приблизно 132 мільйони руб.

Проект, який передбачає механізацію процесів при технологічній роботі з електролізером, зажадав закупівлі 10 навантажувачів з гідравлічним молотом «Bobcat», що володіють високою маневреністю, які були спрямовані на Братський завод з виробництва алюмінію. Компанією «Hencon» спеціально для КрАЗу була розроблена і виготовлена ​​спеціалізована машина Електролізник, обладнана набором навісних інструментів. На алюмінієві підприємства Новокузнецька, Іркутська і Красноярська в рамках проекту в минулому році були відряджені дизельні навантажувачі в кількості 60 штук, вартість яких склала понад 42 млн руб. Також для ІркАЗа і НкАЗа були придбані дві спеціалізовані машини для завантаження анодної маси.

На Красноярському підприємстві в цьому році продовжується реалізація програми, спрямованої на перехід технологічних процесів, що проводяться за допомогою вітчизняної дизельної обробної техніки. Основна мета проекту — зниження вартості виготовлення і подальшого обслуговування машин. Фахівці компанії змогли зберегти ціни на рівні 2009 року і значно зменшити вартість капітального ремонту і виробництва техніки. У минулому році відповідно до проекту було виготовлено 9 спеціалізованих одиниць, в 2014 р до випуску заплановано 7 одиниць обробних машин, при цьому в розробку і виготовлення введена машина на електроприводі. Крім перерахованого вище на Красноярському заводі тривають роботи, спрямовані на модернізацію кранів.

Євген Нікітін, який є директором по алюмінієвому бізнесу ОК РУСАЛ, впевнений в тому, що механізація праці гарантує не тільки доцільний витрата ресурсів, але і дозволяє в значній мірі знизити собівартість продукції при збереженні і підвищенні її якості. При цьому зростають екологічні параметри, відчутно збільшується продуктивність праці, а також зростає значимість і престиж робітничих спеціальностей.

Дивитися всі новини