Новини

змінити період

З Різдвом!

Різдво свято особливе, який об'єднує людей і вселяє надію на краще майбутнє. Це свято миру, світла і любові, торжество, яке прийнято відзначати в колі сім'ї і серед найближчих друзів. З давніх-давен вважалося, що в різдвяну пору розкриваються небеса. Вони виконують заповітні бажання з умовою того, що ті не несуть в собі зла. Звичаї Різдвяної ночі складалися століттями. Це ялинка і подарунки, колядки та гадання, традиційна кутя і прикмети, що визначають майбутній рік. Кажуть, що він буде таким, яким буде Різдво. І цієї прикмети вірять навіть зараз. Тому не дивно прагнення людей зустріти це свято в благополуччі, добробут і любові, за щедрим столом. За повір'ям на столі повинно перебувати 12 пісних страв. Це своєрідний заставу достатку в домі в наступному році. І, зрозуміло, ніяких сварок в цей день.

У багатьох країнах Різдво вважається святом державним. Але в першу чергу це одна з найголовніших християнських дат. Святкувати його можна по-різному, проте, коріння різдвяного свята загальні. Саме в Різдво люди торжествують день появи Ісуса Христа.

У цей день хочеться побажати всім нам великої удачі в новому році, сімейного щастя і фінансового благополуччя. Більше віри і надії на краще, любові й теплоти.

Що побажати вам у Свято Різдва?
Любові і віри, в житті чарівництва!
І повною чашею стане рідну домівку,
Успіх нехай вічно перебуває в ньому.
Нехай у мирі живе сім'я,
Чи не залишають вірні друзі.
Широку дорогу до вас протопче щастя,
І стороною обійде негода.

Дивитися всі новини