Новини

змінити період

Виробництво резервуарів з нержавіючої сталі

Сплави, стійкі до корозії, прекрасно підходять для виробництва резервуарів, що працюють в складних умовах. Це може бути хімічно активна грунтова або атмосферна середу. Або ж лужне, лужна, сольова середу. Ємності повинні бути герметичними, досить міцними, що відповідають високим санітарно-гігієнічним вимогам. Нержавіюча сталь відповідає всім зазначеним умовам. Резервуари, з неї вироблені, використовуються для зберігання, переміщення, переробки і тимчасового тримання різних продуктів. Вони можуть бути рідкими, сипучими і навіть газоподібними. Ємності з нержавіючої сталі без шкоди можна піддавати дезінфекції, використовуючи для цього агресивні миючі засоби. Ємності виготовляються з різних марок сталі з феритної і аустенітної структурою.

Хімічний склад розробляється з урахуванням технологічних норм і експлуатаційних умов. Легуючими елементами може бути титан, молібден, ніобій, нікель, марганець, хром. Додаткові елементи, введені до складу, надають сплаву індивідуальні властивості. Це може бути підвищена жароміцність і пластичність, стійкість до низькотемпературної середовищі. Також склади з добавками виявляють підвищену стійкість до агресивного середовища, що містить хлор, сірку та інші елементи.

Призначення резервуарів з нержавіючої сталі може бути побутовим і промисловим. Типи при цьому також різноманітні. Ємності можуть бути вертикальними, горизонтальними, надземними і підземними, а також експлуатуватися в приміщеннях. Форми передбачаються прямокутні, циліндричні, з дном плоским, усіченим або конічним. Бувають резервуари закриті — з кришками і горловинами, і відкриті. До деяких видів передбачається додаткове оснащення, технологічні майданчики і обслуговуючі сходи.

Резервуари такого типу можуть застосовуватися в харчовому, хімічному, фармацевтичному і косметологічному секторах. Призначення виробів — зберігання, змішування і обробка різних складів. Ємності використовуються для прийому, видачі під тиском, з охолодженням і підігрівом рідких і газоподібних продуктів. Застосовуються резервуари і для поховання радіохімічних відходів, перевезення екологічно небезпечних субстанцій.

Товари з нержавіючої сталі широко використовуються в приватному підприємництві, особистому господарстві. Це можуть бути судини для зберігання води і харчових продуктів. Або ж підземні ємності і накопичувальні баки. Місткість ємностей серійного або індивідуального виробництва можуть бути різними. Основна вимога при цьому — відповідність технічним характеристикам і матеріалом виготовлення. Враховується і високу якість швів і поверхонь.

Дивитися всі новини