Новини

змінити період

Кругла нержавіюча сталь

Кругла нержавіюча сталь

Говорячи про нержавіючому колі, виробники передбачають прут з круглим перетином. Це виріб з нержавіючої сталі проходить спеціальну обробку. Вона проводиться за допомогою прокатного стану. Відповідно, одержувану продукцію відносять до металопрокату. На сьогоднішній день металопрокат, включає доступні в ціновому вирішенні матеріали, є продукцією високої якості. Він знаходить застосування в промисловості та інших галузях. Нержавіючий круг поставляється споживача під найменуваннями прутка або нержавіючого кругляка. Також використовується визначення «болванка». Діаметр продукції становить від 2 мм до 160 мм

Найбільш затребуваними вважаються прутки, виготовлені з високолегованої сталі, вуглецевої і низьколегованої.

Щоб збільшити міцність прутків з нержавіючої сталі, проводиться їх спеціальна обробка. Термічні способи включають відпал, гартування та подальше зістарювання. Вуглецева сталь використовується для виробництва болванок гарячекатаних. Легована сталь служить для вироблення кованих і гарячекатаних болванок. Легування необхідно для збільшення стійкості металу до корозії і високих температур.

Обробка проводиться за допомогою різноманітних технологічних процесів. У результаті на виході отримують нержавіючі прути різної довжини і точності. Розрізняються і отримані марки матеріалу — за ціною і характеристиками. Практично кожен виробник здатний запропонувати широкий асортимент високоякісної продукції подібного плану.

Нержавіюча сталь, використовувана для виробництва прутків, володіє високою стійкістю до корозії. Притаманні їй властивості зберігаються при підвищених температурах, що досягають близько 6000 С. Те ж відноситься і до впливу різних кислот. При цьому пруток нержавіючий залишається пластичним і високоміцним. Він легко піддається зварюванню, що дозволяє застосовувати його в різних секторах. Таку продукцію широко використовують в машинобудівному секторі, архітектурі, автовиробництві, авіабудівництві. Не обходять продукцію своєю увагою нафтогазова промисловість і суднобудування, а також харчова, хімічна і фармацевтична галузь.

Класифікація продукції проводиться, спираючись на тип виробництва. Це можуть бути калібровані кола і кола гарячекатані і нетравленые. У свою чергу калібрована продукція ділиться на шліфовану і матову. Поверхня при цьому піддається додатковій обробці. У гарячекатаної продукції 3 ступеня точності.

Дивитися всі новини