Новини

змінити період

Металурги Росії говорять про порушення з боку ЄС

Європейська Комісія надала матеріалу щодо антидемпінгових мит, які накладаються на російських металургів. Мова йде про підвищення тарифів з боку ЄС, що зачіпають холоднокатаний прокат. Так, тарифи щодо Сєвєрсталі зросли до рівня 34,1%. Раніше показник становив 25,4%. Мито, накладываемая на продукцію НЛМК від 26,2% збільшилася до 36,1%. Для інших російських постачальників рівень збільшився від 26,2% до 36,1%. Винятком стала компанія ММК. Для неї розмір мита ЄК знизила від 19,8% до 18,7%. Зміни відбулися в процесі перерахунку демпінгової маржі компаній, яка для Сєвєрсталі досягає 63,8%. Раніше цей показник становив 25,4%. Нова маржа для НЛМК досягла позначки 68,3% проти 26,2% раніше. Остаточне рішення з питання мит ЄК планує прийняти в серпні 2016 року.

Представники російських компаній висловлюють відкрите невдоволення діями Європейської комісії. На їхню думку, розслідування проводилося з різного роду численними порушеннями. У відповідь були подані скарги в Е. К. Інформація, яка добровільно надана НЛМК, була не тільки проігнорована. Мала місце заміна даних і некоректні розрахунки. При цьому представники НЛМК говорять про абсурдність загороджувального мита. Вона поставлена міжнародної компанії, що інвестувала понад 1 млрд. USD у розвиток підприємств. П’ять сталеливарних виробництв знаходяться в чотирьох країнах Е. С. На заводах працює понад 2000 осіб. Та інвестування розвитку підприємств триває.

Представники Сєвєрсталі вказують на активну співпрацю компанії з Е. К. Однак запропонована інформація до розгляду і прохання про додаткову перевірку не були відхилені. Представники Сєвєрсталі вказують на повну відсутність демпінгу. Також вони мають намір захищати власні інтереси, дотримуючись встановлені міжнародним законодавством процедури.

Незважаючи на те, що для ММК ввізні мита були знижені, компанія незадоволена їх розмірами. Її представники кажуть про поставках, здійснюваних за ринковою вартості. І ні про які порушення законодавства при цьому мова не йде. ММК планує задіяти всі можливі законні методи для оскарження рішення щодо мит. Всі російські компанії вказують на численні порушення з боку хартії Е. С. Нехтування основних прав можна розцінювати як підставу для проведення адміністративного розслідування.

Дивитися всі новини