Новини

змінити період

Будівництво основної інфраструктури «Ургалуголь»

Будівництво основної інфраструктури «Ургалуголь»

В кінці нинішнього року Акціонерне товариство «Ургалуголь» планує добудувати інфраструктуру. Вона необхідна для створення Ургальского родовища вугілля Буреинского басейну. На втілення задуманого проекту держава виділила 1 млрд. 549 млн. рублів. Інфраструктура складається з мостів для пересування автомобілів через Ургал і Чегдомын. Крім того, передбачено створення залізничних шляхів. Також у плани входить будівництво повітряної ЛЕП з одним ланцюгом.

На сьогоднішній день готовий міст через річку Ургал. Це дозволяє зручніше транспортувати техніку та вугілля на фабрику для збагачення. Вона знаходиться на Правобережному розрізі. Днями його почнуть експлуатувати. Активно прокладаються залізних доріг, які ведуть на фабрику «Чегдомын». Вони потрібні для насичення навантажувального обладнання і легкому переміщенню. Галузь видобутку вугілля характеризується суттєвими перспективами на майбутнє. До основних передумов для такого розвитку відносять наближеність до АТР, калорійність вугілля. Після процесу збагачення цей показник сягає майже 6000 ккал/кг. Створення кращих умов прохідності допоможе досягти поставлених цілей.

Для збільшення обсягів, одержуваних у шахті Північна (понад 7 млн. тонн за рік), виділено понад 25 млрд. рублів. У цю суму також входить зведення фабрики для збагачення (6 млн. тон у рік). Сюди також входить поліпшення річних показників Буреинского розрізу і створення Правобережного розрізу. Він повинен виходити на рівень до 3 млн. тонн на рік.

Дивитися всі новини