Новини

змінити період

З-за введення американських тарифів компанія Allegheny Technologies під загрозою закриття

З-за введення американських тарифів компанія Allegheny Technologies під загрозою закриття

Введення американських мита було направлено на імпортерів. Це повинно було дати можливість американським компаніям піднятися. Іншими словами, виключалася конкуренція з боку іноземних постачальників. Крім того, робилося це також в цілях національної безпеки. Однак все вийшло трохи інакше. Місцеві американські компанії також суттєво постраждали. Наприклад, компанія Allegheny Technologies (ATI) на межі закриття. Вона виробляє нержавіючі і спеціальні сталі та сплави. Її завод Midland розташований у Пенсільванії. Саме його планується закрити. Всьому виною — високі тарифи на імпортну продукцію, яку він використовує.

Allegheny Technologies і китайська компанія Tsingshan Group створили спільне підприємство. Сталося це в листопаді минулого року. Завдяки угоді, ATI повинна отримувати 300 тис. тонн нержавіючих слябів. Такий обсяг повинен поставляти кожен рік. Відправлення здійснюється з заводу китайського постачальника в Індонезії. Продукція повинна прибувати на Midland для прокатки. В результаті будуть виходити нержавіючі гарячекатані рулони. Вони відрізняються шириною 1524 мм Введення американських мит може порушити всі плани компанії.

Щоб вирішити дану проблему, ATI звернулася в Міністерство торгівлі США. Точніше компанія подала заявку, щоб отримати звільнення для цієї продукції. Мова йде про звільнення від дії нових тарифів на 25%. У разі відмови, компанії доведеться закрити свій завод. Відомо, що він вже піддавався цьому. Період простою тривав з січня 2016 за січень 2018. Тоді роботу втратили близько 100 осіб. Якщо компанії переходити на місцевих постачальників, то обсяг менше. Вона зможе отримувати 60-дюймовий лист в обсязі менше 100 тис. тонн в рік.

Дивитися всі новини