Новини

змінити період

Трансмашхолдинг купив DCD Rolling Stock

Трансмашхолдинг купив DCD Rolling Stock

Трансмашхолдинг купив машинобудівний завод DCD Rolling Stock. Він знаходиться в місті Боксбург, що в Південно-Африканській Республіці. Його площа становить 45 тис. квадратних метрів. Угода з DCD Group Pty Ltd, нинішньому власником заводу, завершена. Інформацією поділилася Дирекція з зовнішніх зв’язків Трансмашхолдингу. DCD Rolling Stock стане його першим підприємством на африканській території. На ньому буде проходити збірка і технічне обслуговування рухомого складу. Він характеризується різним призначенням. Також тут буде здійснюватися його модернізація. Розрахунок йде не тільки на південно-африканський ринок, а на весь континент.

У Трансмашхолдингу є компанія, яка представляє його інтереси в Африці. Вона називається TMH Africa. Саме вона і буде керувати виробничим процесом на придбаному заводі. 70% цієї компанії належить TMH International AG. Це міжнародне підрозділ холдингу. Решта 30% належать MJISA. Це інвестиційний фонд. Він є учасником спеціалізованої програми. Це Програма розширення участі темношкірого населення в місцевій економіці.

Відомо, що Трансмашхолдинг розробив і активно реалізовує інвестиційну стратегію. Це стратегія створення «локальних чемпіонів» на міжнародних ринках. Мова йде лише про перспективних ринках. Саме підприємство спеціалізується на виробництві вузькоколійного рухомого складу. Новий завод дозволить обслуговувати міжнародні замовлення. Про це повідомив генеральний директор TMH International AG. Завод DCD Rolling Stock є промисловим майданчиком світового класу. Він відрізняється наявністю новітніх технологій виробництва. Це додав генеральний директор TMH Africa.

Дивитися всі новини