Контактний телефон
в Дніпропетровську та в інших містах
  • +49 (208) 376-298-00
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90

Новини

змінити період

HBIS Group побудує на Філіппінах металургійний комбінат

HBIS Group — китайська металургійна група. Це третій у світі за величиною виробник сталі. Вона підписала нову угоду про будівництво інтегрованого металургійного комбінату. Він буде зведений на південному філіппінському острові Мінданао. Точніше — в провінції Східний Мисамис. Угоду підписано з китайським інвестиційним фондом Huili Investment Fund Management. Також угода підписана двома філіппінськими компаніями. Це SteelAsia і PHIVIDEC Industrial Authority.

Цікаво, що в листопаді було підписано аналогічну угоду. Його уклала китайська компанія Panhua Group. Схоже, що це один і той самий проект. Однак виходить, що є два варіанти його реалізації. Фінансуванням першій стадії займеться Huili Investment Fund. Він виділить на це 3 млрд. доларів. На першому етапі буде здійснюватися будівництво двох доменних печей. Імовірно, процес буде тривати 3−5 років. Також перша стадія передбачає будівництво станів гарячої і холодної прокатки. Крім того, фонд направить ще 1,4 млрд. доларів. Кошти підуть на виробництво сталевої продукції з високою доданою вартістю. Наприклад, листова сталь з покриттям і автолист.

Перша стадія передбачає випуск 4,5 млн. тонн гарячекатаного прокату. Мається на увазі в рік. На другому етапі потужність планується збільшити до 8 млн. тонн. Також згадується про слябах. Планований обсяг їх випуску становить 600 тис. тонн в рік. Однак, швидше за все, це сортовый прокат. Це пояснює присутність компанії SteelAsia. Вона є найбільшим виробником арматури на Філіппінах. Зараз вона займається зведенням двох підприємств з виробництва катанки. В цілому проект може стати найбільшим китайським інвестиційним вкладенням. Мається на увазі на Філіппінах.

Дивитися всі новини
Передзвонимо за 30 секунд.
Безкоштовно!
Зворотний дзвінок