Новини

змінити період

PMI для китайської металургійної промисловості досяг мінімальної отметкиРМІ для китайської металургійної промисловості досяг мінімальної позначки

PMI для китайської металургійної промисловості досяг мінімальної позначки

Purchasing Managers' Index (PMI) для китайської металургії досяг свого мінімуму. Він склав 45,2 пункту за підсумками минулого місяця. Це найнижчий результат, починаючи з липня 2016 року. Таку інформацію надала китайська організація CFLP Steel Logistics Professional Committee. Прийнято вважати, індекс визначає очікування і настрої учасників ринку. Його визначенням займаються кожен місяць. Для цього опитуються топ-менеджери галузевих підприємств (тут металургійних і металоторгових). Як правило, їх кілька десятків.

У жовтні показник становив 52,1. Зменшення на 6,9 пунктів за місяць є досить різким. Крім того, це найсильніше падіння. Мається на увазі за весь період, що проводиться розрахунок індексу. Те, що листопадовий показник виявився нижче 50, говорить про очікуванні спаду. Іншими словами, учасники місцевого металургійного ринку чекають зниження цін. Це також може здаватися обсягів попиту і пропозиції.

Є ще один чимало важливий показник. Мова йде про субіндексі, який демонструє очікування внутрішніх замовлень. За підсумками листопада він досяг позначки в 35,4 пункту. У позаминулому місяці він становив 52,3. Це також досить сильне падіння за місяць. На думку аналітиків, це пов’язано з припиненням будівництв. Будівництво багатьох об'єктів в північних і північно-східних провінціях було призупинено. Це пов’язано з тим, що настали холоди. Однак реальною причиною може бути не тільки це.

Що стосується китайської промисловості в цілому, PMI виявився вище 50. Порівняно з жовтнем індекс навіть трохи додав. У жовтні він становив 50,1 пункт, а в листопаді 50,2. У позаминулому місяці очікувалося скорочення обсягів зарубіжних замовлень. У минулому було відзначено поліпшення внутрішньої обстановки.

Дивитися всі новини