Контактний телефон
в Дніпропетровську та в інших містах
  • +49 (208) 376-298-00
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90

Новини

змінити період

Для будівництва залізничної станції в Якутії використовують арматуру ЧМК

Челябінський металургійний комбінат відноситься до Мечел. Він отримав великий і важливий замовлення. Так підприємство здійснить поставку металопрокату для будівництва залізничної станції. Мова йде, про станції, яка споруджується в Республіці Саха (Якутія). При будівельних роботах використовується понад 3000 тонн арматури. Вона вся вироблена Челябінським металургійним комбінатом.

Підприємство виграло тендер у грудні минулого року. На місце вже прибули перші 2 тис. тонн арматури. Інша частина буде доставлена до кінця поточного місяця. Для комбінату арматурний прокат є однією з основних видів продукції. Споживачами його продукції, переважно, виступають підприємства будівельної сфери. Комбінат виробляє горячекатаную і термомеханічну зміцнену арматуру. Її застосовують у процесі зведення монолітних житлових комплексів. Також вона застосовується при будівництві великих промислових і соціальних об'єктів.

Крім попиту в російському будівельному секторі, прокат споживається за кордоном. Так арматурний прокат ЧМК відрізняється високими експлуатаційними властивостями. Крім того, він відповідає усім чинним вимогам до якості. Це робить його привабливим для зарубіжних споживачів. Крім цього, така продукція здатна витримати екстремальні кліматичні умови. Це відіграє величезну роль при будівництві житлових об'єктів. Особливо, коли ці об'єкти зводяться, наприклад, на Далекому Сході. Це і дозволило підприємству виграти тендер і здійснити перший поставки. Виявлену до нього довіру, доводить високу якість продукції. Також це підтверджує професіоналізм підприємства.

Дивитися всі новини
Передзвонимо за 30 секунд.
Безкоштовно!
Зворотний дзвінок