Контактний телефон
в Дніпропетровську та в інших містах
  • +49 (208) 376-298-00
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90

Новини

змінити період

Завод «Іжсталь» почав постачати машинобудівним підприємствам більше металопродукції

Завод «Іжсталь» почав постачати машинобудівним підприємствам більше металопродукції

Завод «Іжсталь» відноситься до групи Мечел. Він поділився виробничими результатами за минулий рік. Так суттєво зріс обсяг поставок металопродукції. Переважно вона відвантажувалася підприємствам машинобудівної галузі країни. Він поставив їм понад 63 тис. тонн за минулий рік. Це на 22% більше, ніж було відвантажено у попередньому році. Є ряд великих машинобудівних підприємств, які споживають продукцію заводу. Серед них є Белорецкий завод ресор і пружин, ТрансМашХолдинг. Крім того, його замовляють Тихвинський вагонобудівний завод, НВЦ Пружина. І нарешті, є НПФ Евродеталь і Копейский машинобудівний завод.

Металопродукція, вироблена заводом, характеризується високою якістю. Підприємствам пропонується широкий спектр марок сталі. Серед них є також високолеговані. Це нержавіючі, жароміцні і корозійностійкі марки. Подібна продукція активно використовується у вітчизняному виробництві. Так з неї роблять різні деталі машин і механізмів. Крім того, вона застосовується для випуску головних і найвідповідальніших елементів. Також продукція використовується для виготовлення ресор, пружин і підшипників. Готові вироби відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю.

Машинобудівні підприємства виступають як традиційні споживачів металу «Іжсталь». На них припадає 26% в обсязі реалізації продукції заводу. Природно, в розрахунок не беруться поставки всередині групи. Це пояснив директор по збуту підприємства. Незважаючи на пристойні результати, на досягнутому завод не має наміру зупинятися. Він має намір і надалі активно розвиватися й удосконалюватися.

Дивитися всі новини
Передзвонимо за 30 секунд.
Безкоштовно!
Зворотний дзвінок