Контактний телефон
в Дніпропетровську та в інших містах
  • +49 (208) 376-298-00
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90

Новини

змінити період

Краснокамский ремонтно-механічний завод збільшив обсяг виробництва

Краснокамский ремонтно-механічний завод збільшив обсяг виробництва

За минулий рік Краснокамский ремонтно-механічний завод наростив свої показники. Так обсяг виробництва навантажувачів істотно зросла. Зростання склало 95%. Робочих органів вироблено на 63% більше, ніж роком раніше. Також збільшився обсяг випуску причепів для легкових автомобілів. Показник продемонстрував зростання на 35%. Всього заводом було реалізовано понад 2500 одиниць. Поставки здійснювалися в Білорусії, Росії і Казахстані. Також підприємство займається виробництвом нестандартного обладнання для великих промислових компаній. У цій частині також зафіксовано зростання, який склав 20%.

У 2018 здійснювалася перевірка продукції на відповідність стандартам Європейського союзу. Це стосувалося кормозаготівельної техніки, яку виробляє завод. Таким чином, він може тепер застосовувати маркування СЕ. Крім того, машини можуть поставлятися в Європу. Сертифікати були видані на певну техніку. Вона використовується для кормозаготівельної технології «Сінаж в лінію». Мова йде про прес-підбирачах, резчиках і швидкісних пакувальників рулонів. Також були знайдені перші покупці в Європі. Це болгарське фермерське господарство. Туди був доставлений різьбяр рулонів.

Крім того, сертифікатом був наділений фронтальний навантажувач FRONTLIFT. Він був модернізований у минулому році. Перш за все, була змінена конструкція захоплення. Тепер вона відповідає європейському стандарту. Фронтальний навантажувач може працювати зі стандартними органами. Маються на увазі ті, що використовують у європейських країнах. Ще один патент був виданий на конструкції причепів. Авторське право належить конструкторам підприємства. Вони створили унікальний кронштейн кріплення підвіски для транспорту.

Дивитися всі новини
Передзвонимо за 30 секунд.
Безкоштовно!
Зворотний дзвінок