Контактний телефон
в Дніпропетровську та в інших містах
  • +49 (208) 376-298-00
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90
  • +38 (056) 790-91-90

Новини

змінити період

GFG Alliance розширює свій бізнес в Індії та Китаї

GFG Alliance — британська промислова група. Вона має намір зайнятися розширенням свого бізнесу. Насамперед, підприємство планує об'єднати свої активи. Вони розкинуті в Європі, Австралії і США. Крім того, вона займеться розширенням в Китаї та Індії. В даний час проводиться вивчення перспектив. Фахівці вивчають можливості покупки активів в Індії. Мова йде про підприємства по випуску сталевого прокату і алюмінію. Крім того, група зацікавлена в підприємствах енергетичної галузі. В даний час Індія зуміла домогтися вражаючого зростання економіки. Крім цього, зростає обсяг споживання сталі. Це приваблює компанії, які займаються металургійним бізнесом.

У компанії є підприємства в Китаї. Вони здійснюють реалізацію сталевої продукції. Також продається залізна руда. Вся продукція надходить з підприємств, розташованих в Австралії. На неї є високий попит з боку китайських компаній. Але транспортування вимагає багато часу і коштів. Тому група зацікавлена в локалізації виробництва. Вона хоче звести виробничі потужності безпосередньо на китайській території. Якщо розглядати в цілому, то стратегія компанії проста. Вона хоче створити вертикально інтегровану структуру. Здійснюватиметься контроль за безліччю ланок. Мова йде про ланках всього ланцюга — виробництво і збут.

Також висока ймовірність здійснення компанією IPO. Мається на увазі для своєї металургійної діяльності в США та Австралії. Що стосується європейського регіону, то компанія подумує над новими придбаннями. Не виключено, що вона зважиться придбати нові активи. Наприклад, це може бути комбінат Port Talbot. Але це можливо лише, якщо Tata Steel захоче його продати.

Дивитися всі новини
Передзвонимо за 30 секунд.
Безкоштовно!
Зворотний дзвінок